قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / ثبت سفارش

ثبت سفارش

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 50 MB

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 50 MB

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

ترجمه آنلاین

میهن ترجمه شیراز به عنوان مرکزی فعال  خدمات ترجمه انگلیسی و دیگر زبان ها را به صورت تخصصی ، فوری و با تعرفه های بسیار مناسب ارائه می نماید . کیفیت خدمات ترجمه ، پشتیبانی شبانه روزی ، هزینه های رقابتی ترجمه متون و از سویی پشتیبانی از تمامی رشته های دانشگاهی در کنار تسلط مترجمین بر موضوع و تحویل ترجمه فارسی و ترجمه انگلیسی به صورت تایپ شده ، سبب شده است تا کاربران با رضایت کامل به صورت مداوم از ترجمه وب سایت میهن ترجمه بهره مند گردند .

پس از تایید سفارش باید مبلغ ۶۰% هزینه به عنوان پیش پرداخت به حساب موسسه واریز می شود. برای سفارش های زیر ۱۰۰۰۰ تومان کل مبلغ هنگام سفارش دریافت می شود. سرعت ترجمه عادی ۱۰۰۰ کلمه در روز، نیمه فوری ۱۵۰۰ و فوری ۲۰۰۰ کلمه است که سرعت نیمه فوری باعث افزایش ۱٫۵ برابری و سرعت فوری دوبرابری قیمت می شود. سفارشات برنزی ۷۲ ساعت و سفارشات نقره ای و طلایی ۱۰ روز گارانتی دارند.

شماره حساب موسسه:

۶۱۰۴۳۳۷۷۶۷۴۳۸۸۰۵ بانک ملت به نام زهیر رضائی مبین

پشتیبانی همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۲۴

جهت اطلاع از زمان تحویل ترجمه ، هزینه ترجمه و همچنین میزان تخفیف دانشجویی اعمال شده ، متن خود را ازطریق سایت ترجمه و یا ایمیل ، برای مرکز ارسال نمایید .

نمونه ترجمه رایگان

 

فرم ثبت سفارش ترجمه را تکمیل نموده و درخواست تان را ثبت نمایید . پیش فاکتور ترجمه و یا سایر خدمات به ایمیل تان ارسال خواهد شد . فاکتور را مطالعه نموده و در صورت پذیرش هزینه و زمان و اطلاع از میزان تخفیفآت دانشجویی ، نسبت به پرداخت جهت تکمیل فرم ثبت نهایی سفارش اقدام نمایید .  تاییدیه ثبت سفارش ترجمه یا سایر خدمات به ایمیل تان ارسال خواهد شد. برای سفارشات حجمی بالای ۵۰۰۰ کلمه می توانید از ترجمه رایگان تا حداکثر ۵۰ کلمه از متن برای نمونه برخوردار شوید.

 

ترجمه تخصصی (نقره ای و طلایی)

 

تخصصی بودن ترجمه یکی از مهم ترین دغدغه های مشتریان بخش ترجمه می باشد . در صورتی که شناخت قبلی از موسسه و یا دارالترجمه ای نداشته باشیم طبیعتاً این دغدغه بیش از پیش مزید بر علت خواهد بود تا ترجمه را فرآیندی پر استرس تلقی نماییم . مرکز ترجمه تخصصی و معتبر میهن ، با استخدام مترجمان متخصص از سراسر کشور و برگزاری آزمون استخدامی با رعایت استانداردهای  مطرح در این بخش ، مجرب ترین مترجمان کشوری را در رشته های دانشگاهی گوناگون جذب می نماید .

 

ترجمه دانشجویی (برنزی)

 

ترجمه دانشجویی ، سرویسی است که بایستی هزینه ای بسیار مناسب ، کیفیتی بالا و زمان تحویلی کوتاه داشته باشد . در صورتی که موسسه و یا دارالترجمه ای این سه فاکتور کیفی را رعایت نماید سرویس فوق مناسب ترین انتخاب برای دانشجویان خواهد بود . ترجمه دانشجویی فقط برای سرویس ترجمه انگلیسی به فارسی ارائه می شود . هزینه اعلام شده برای ترجمه انگلیسی به فارسی به قدری مورد توجه دانشجویان و دانشگاهیان قرار گرفته است که طیف کثیری از مشتریان موسسه را اساتید دانشگاهی و دانشجویان تشکیل داده اند .

 

ترجمه دانشجویی با زمان تحویل بسیار کوتاه ، تایپ رایگان، هزینه بسیار مناسب دانشجویی و از سویی کیفیت بالای ترجمه تحویلی (تخصیص مترجم متخصص و مرتبط با رشته دانشگاهی) سبب شده است تا ترجمه دانشجویی میهن ترجمه، ترافیک بالایی را در طول سال مدیریت نماید .

درخواست های ترجمه در بخش دانشجویی ، حداکثر تخفیف ممکن را دریافت می نمایند.