ترجمه انگلیسی به فارسی

/ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه انگلیسی به فارسی2018-11-02T01:13:10+00:00

بدیهی است با گسترش روزافزون علوم در پایگاه‌های اطلاعاتی که اکثراً نیز به زبان انگلیسی به چاپ می‌رسند، لزوم ترجمه این متون به زبان مقصد (ترجمه انگلیسی به فارسی) با افزایش چشمگیری مواجه بوده است. گروه مترجمین MihanTranslate ترجمه تخصصی کلیه متون انگلیسی به فارسی در کوتاه‌ترین زمان را تضمین می‌نماید. همچنین درصورتی‌که شما به متن اصلی مقالات زبان‌اصلی دسترسی ندارید، می‌توانید با ارسال موضوع و یا نام مقاله، در کمتر از یک روز کاری، اصل مقاله را از طریق ایمیل دریافت نمایید و در صورت نیاز، ترجمه آن را به ما بسپارید. لازم به ذکر است کیفیت فایل‌ها باید در سطح مناسب باشد و برای فایل‌های اسکن شده یا کیفیت پایین، بین ۱۰ تا ۵۰ درصد به هزینه ترجمه افزوده خواهد شد.

تعرفه ترجمه: در ماشین‌حساب زیر، با واردکردن تعداد کلمات و حوزه تخصصی متن، می‌توانید هزینه را مشاهده فرمایید. در متون با حجم کمتر از ۲ هزار کلمه، هزینه ۵۰ درصد بیشتر در فاکتور لحاظ خواهد شد.

تخفیف: اگر متن شما بیش از شش هزار کلمه باشد، در ماشین‌حساب زیر به‌صورت خودکار تخفیف در نظر گرفته خواهد شد.

نکات: لطفاً پیش از ثبت سفارش و دریافت پیش‌فاکتور، به‌هیچ‌وجه نسبت به واریز وجه اقدام نفرمایید چون بر اساس ترافیک کاری موسسه، زمان تحویل در رشته‌های مختلف، متفاوت خواهد بود که این زمان به‌صورت دقیق، در پیش‌فاکتور به اطلاع شما می‌رسد.

سرعت تحویل عادیسرعت تحویل نیمه فوریسرعت تحویل فوری
1000 کلمه در روز1500 کلمه در روز2000 کلمه در روز

شما می‌توانید بر مبنای فاکتور صادرشده، مبلغ موردنظر را به صورت آنلاین از درگاه پرداخت امن زرین پال، موجود در پایین همین صفحه واریز نمایید و یا مستقیما به شماره کارت زیر در بانک ملت واریز نمایید.

لطفا در هنگام پرداخت از درگاه پرداخت الکترونیک، حتما قیمت را بر مبنای (ریال) وارد نموده و در بخش (توضیحات)، شماره فاکتور خود را به صورت دقیق ذکر نمایید.

[contact-form-7 404 "Not Found"]